DUYURU & HABER DETAYI

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ ?

Dünya nın Muhtelif ülkelerinde ve Türkiye’de bir çok kişiye emlak konusunda yardımcı oldum ve bir çok müşterimizi ev sahibi yaptım, Satıgımız emlakların  hep arkasında olduk ve hiç bir müşterimize sorun yaşatmadık, İspanya da 2005 yılında Dünya’da 120 ülkenin üye olduğu ve sadece 100 ülke’nin  Altın Rozet ödülüne layık görüldüğü  uluslar arası ödülü Türkiye de Pikan Gayrimenkul olarak biz aldık kendilerine teşekkür ederiz. Böylelikle Türkiye’de tek Altın Rozet ödülüne sahip Emlakcı unvan ına sahip olduk.  http://www.pikan.com.tr

https://www.youtube.com/watch?v=PcBP0rlKGC0

Wir suchen für unsere bereits bestehenden Kunden ständig neue Immobilien in der Türkei , ob Wohnung, Villa oder ein Landhaus.

Wir bieten Ihnen eine bestmögliche Präsentation Ihrer Immobilien mit professionellen Fotos und aussagekräftiger Beschreibung auf unserer Website. Wir nehmen unsere Aufgabe als Vermittler zwischen Verkäufer und Interessenten sehr ernst und sprechen die zutreffenden Maßnahmen mit Ihnen ab, dabei werden selbstverständlich Ihre besonderen Wünsche berücksichtigt.

Wir nutzen als modernes Dienstleistungsunternehmen alle aktuellen Möglichkeiten der Werbung in vielen Printmedien, sind in den führenden Internetportalen im europäischen Raum vertreten und pflegen die wichtigsten sozialen Netzwerke.

Gerade in der Auslandsimmobilienvermittlung braucht man einen zuverlässigen Partner, der das Ortsgeschehen kennt und vor Ort 365 Tage erreichbar ist. 
Durch langjährige Erfahrung und unserem geschulten Team von mehrsprachigen und qualifizierten Mitarbeitern sind wir seit dem Jahr 1994 erfolgreich in allen Belangen professioneller Immobilienvermarktung und Projektentwicklung tätig.

Wir leben davon, weiterempfohlen zu werden. Oberste Maxime unseres Teams ist es, unseren Kunden dabei zu helfen, Ihre Ziele bestmöglich und effizient zu erreichen.

 Unsere  Kollegen freuen sich auf Ihre Anfragen oder auf Ihren persönlichen Besuch – denn „ Nähe schafft Vertrauen“.

Unsere Mitarbeiter in Deutschland : Herr Orkan Yildirim:Tel: + 4917683330195

Adresse
Beskoru Mah. 116. Straße. No: 48 Ortaca / MUGLA / TÜRKEI
Tel: +905313224747        + 90 2522844085


Berlin / DEUTSCHLAND

Tel. + 4917683330195   info@pikan.com.tr

 

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTERMİSİNİZ

 

Gayrimenkul Danışmanı Takım Arkadaşları Arıyoruz

Gayrimenkul sektöründe kariyer yapma isteğiniz varsa, Hayalleriniz ve hedefleriniz varsa, Maaşlı bir işte çalışmaktan sıkıldıysanız, free-lance çalışmak istiyorsanız, Çalışma saatlerini kendiniz belirlerken, kazancınızı da arttırmak istiyorsanız, Yüksek gelir sahibi olmak için Gayrimenkul danışmanlığı tam size göre! Çalışma bölgesinde (uzmanlık alanında) satılık-kiralık portföy oluşturmak, Portföyleri kiralamak ve satmak için etkin pazarlama planını uygulamak, Satıcı ve Alıcı veri tabanı oluşturmak, Sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek, güncel olmak, İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar 

 

GENEL NİTELİKLER

25-50 yaş arası En az Lise mezunu Kurumsal bir kimlik altında çalışabilecek sorumlulukta olan İnsanlarla kolay iletişim kurabilen Çalışkan, disiplinli Prezentabl, güler yüzlü ve diksiyonu düzgün, Dürüst ve güvenilir, Sürücü belgesi olan ve aktif araç kullanabilen, Gayrimenkul sektöründe deneyimli ya da deneyimsiz Bayan iş ortakları arıyoruz!.

 

www.pikan.com.tr     İRTİBAT. info@pikan.com.tr   0 252 282 81 88

 

PİKAN GAYRİMEKUL